KILIÇ ÇELİK BORU SAN. ve TİC.LTD.ŞTİ.

2018 yılında İstanbul Tuzla’da çelik çekme boru ,soğuk çekme boru ve vasıflı çelik üzerine hizmetleri ile faaliyet göstermektedir. Demir Çelik sektörün ’de yılların vermiş olduğu tecrübe ile kaliteli ürün grubu ile hizmet vermek için ticari faaliyetine başlamıştır.

Misyon

Kılıç Çelik Boru, müşterilerimize yüksek kaliteli ürün ve hizmetler sunmak için varız. Misyonumuz, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutarak, etik değerlerle uyumlu bir şekilde ihtiyaçlarına yönelik çözümler sunmaktır.İşimizi etik değerlere uygun olarak yapar, toplumsal sorumluluklarımızı yerine getiririz. Sürekli olarak ürün ve hizmetlerimizi iyileştirmek için çalışır, yenilikçi çözümler sunarız. Dürüstlük bizim için önemli bir değerdir. Bu nedenle, her zaman doğru bilgi verir, açık bir iletişim kurarız.

Vizyon

Kılıç Çelik Boru, Çelik, Çelik Boru satışında en iyi olmak için çalışır. Vizyonumuz, müşterilerimize kaliteli ürünler sunarak sektörde lider olmak ve müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmaktır. İnovasyonu ve gelişmeleri yakından takip ederek, müşterilerimizin değişen ihtiyaçlarına cevap veririz. Vizyonumuz, çelik boru sektöründe lider bir marka olmak ve müşterilerimizin ilk tercihi olmaktır. Bunun için, çalışanlarımızı geliştirir, işimizi etik değerlerle uyumlu olarak yürütür, toplumsal sorumluluklarımızı yerine getiririz.

BİZ KİMİZ?

KILIÇ ÇELİK BORU sanayi ve ticaret limited şirketi olarak  2018 yılında Tuzlada kurulmuştur. Hizmetlerimize çelik çekme boru, soğuk çekme boru , dolu malzemeler ve miller üzerine hizmet vermeye başlamıştır. Sektörümüzün ihtiyaçlarına yönelik modern yatırımlar ile ilerleyen firmamız müşterilerimizin taleplerine cevapsız kalmamıştır. Hizmet verdiğimiz süre boyunca hep kararlı fiyat ve müşteri politikası oluşturmuş tamamen müşteri odaklı ve çözümcü yaklaşımlarla sektörde öncü olma yolunda hedeflerini gerçekleştirmektedir. Yaklaşık 21 yıllık tecrübe ile sektörün taleplerini oldukça net anlayarak bu alanda yatırımlar yapıp hizmetlerimize devam etmekteyiz.


NELER YAPIYORUZ?

  • Kılıç Çelik Boru San Ve Tic. Ltd. Şti. olarak günden güne artan ve tamamen müşterilerimizin talep ve ihtiyaçlarına yönelik stoklarımız ile kesintisiz hizmet sunuyoruz.
  • Dikişsiz Soğuk Çelik Çekme ve Sıcak Haddelenmiş Çelik Çekme boru alanında DIN ve EN standartlarında müşterilerimizin talepleri doğrultusunda hizmet veriyoruz.
  • Vasıflı Çelik gruplarında tedarik hizmeti veriyoruz.
  • Mafsallı ve CNC kesimler ile müşterilerimizin kesim taleplerine hızlı dönüş sağlıyoruz.
  • Özel soğuk çekilmiş profiller ile müşterilerimizin üretimini destekliyoruz.
  • Sevki yapılacak ürünlerin Spektrometre ile kimyasal kalite analizlerini yapıyoruz.
  • Kaliteyi ön planda tutarak 7/24 saat tam destek veriyoruz.